InLine Skaten Buiten
Inline Skaten in Spaarnwoude.
Misschien komt Inline Skaten in de vrije natuur nog wel het meest in de buurt van het gevoel van het rijden van een natuurijs tocht. Bij de Limmer IJsclub organiseren we regelmatig tochten in de vrije natuur in een omgeving waar we wel in kunnen staan voor de veiligheid van de deelnemers aan de toertocht. Recreatiegebied Spaarnwoude is bij uitstek geschikt voor deze toertochten. In dit gebied zijn twee skeelerroutes uitgezet van ieder 7,5 kilometer. De routes liggen aan elkaar vast en zijn dus eenvoudig te combineren tot een route van 15 kilometer. De route volgt de fietspaden en het aantal kruisingen met een autoweg zijn in dit autoluwe gebied op de vingers van één hand te tellen.
Of je nu 6, 16, 36 of 56 bent; bij de Limmer IJslub kan er geschaatst worden! Recreatief, maar ook op wedstrijdniveau. Voor ieder wat wils!
Schaatsen
De sport die misschien wel het dichtst in de buurt komt van het schaatsen. Ook dat kan bij onze vereniging. Bereid je optimaal voor op het winterseizoen.
Skeeleren
Bij ons kan je op meerdere manieren werken aan je conditie. In de duinen of op het koekoeksveld in Limmen. Zowel in de zomer als de winter.
Conditie
Fietsen is voor leden, naast het schaatsen, de grootste hobby. Je kunt op vele manieren aansluiten bij de initiatieven op de fiets.