Inline Skaten op de baan
Inline skaten op een echte skeelerbaan
Inline Skaten is een bijzonder goede manier om in de zomer je schaatsconditie en vaardigheden op peil te houden. Als lid van onze club kun je aansluiten bij de Skeelertrainingen. De lessen worden gegeven op de Skeelerbaan van trainingsgroep SIS in Warmenhuizen. De leden van de IJsclub kunnen tegen een sterk gereduceerd tarief gebruik maken van de baan.
Waar en wanneer?
Van april tot oktober is er iedere donderdagavond van 19.00 tot 20.00 een inline-skate training op de Skeelerbaan in Warmenhuizen. Er wordt rekening gehouden met de verschillende leeftijden en ervaring. Controleer in de agenda op welke dagen de training wordt gegeven.
Of je nu 6, 16, 36 of 56 bent; bij de Limmer IJslub kan er geschaatst worden! Recreatief, maar ook op wedstrijdniveau. Voor ieder wat wils!
Schaatsen
De sport die misschien wel het dichtst in de buurt komt van het schaatsen. Ook dat kan bij onze vereniging. Bereid je optimaal voor op het winterseizoen.
Skeeleren
Bij ons kan je op meerdere manieren werken aan je conditie. In de duinen of op het koekoeksveld in Limmen. Zowel in de zomer als de winter.
Conditie
Fietsen is voor leden, naast het schaatsen, de grootste hobby. Je kunt op vele manieren aansluiten bij de initiatieven op de fiets.